9. Letní country v altánu - Čestlice
9.09.2015 17:41:05
Obec Čestlice leží východně od Prahy, nedaleko Říčan a ještě blíže známých Průhonic. V katastru Čestlic se nachází velká obchodní zóna a mediálně známý Aquapark. Ten však není tím, na co by byli čestličtí pyšní. Tím je především nová, v roce 2014 otevřená budova Obecního úřadu s krásnou zahradou a altánem, jako stvořeným pro rozmanitá kulturní vystoupení.
Při slavnostním otevření ho pokřtil Felix Slováček mladší a tím jeho využití na nějaký čas utichlo, až do 24.7. 2015, kdy nás pozvala pracovnice kulturní komise paní Ivana Nováková, abychom kulturní dění v obci pozvedli a obohatili :-)

Čestlice


Počasí bylo nádherné a s blížící se dvacátou hodinou, vykouzlil západ slunce zvláštní kolorit. Hráli jsme na svoji aparaturu a spolu se starostou obce jsme řešili drobné technické problémy.
Po 19 hodině se začali scházet první posluchači, prozatím však pouze z řad našeho nejbližšího Fanklubu. Už se zdálo, že budeme hrát pouze pro ně, což by nám nečinilo žádné problémy, ale dvacet minut před začátkem se s místními diváky roztrhnul pytel a do prvních písniček se místa k sezení zcela zaplnila. Sešlo se něco kolem stovky diváků, většinou nepolíbených našimi písničkami

Než jsme odehráli první set, zvolna se setmělo a pomalu jsme si získávali pozornost publika. Druhá půlka koncertu už byla velice srdečná, diváci pozorní a z čestlického koncertu se udělal příjemný večer. Potvrdil nám to i pan starosta, který nám sdělil, že jsme ho mile překvapili naší tvorbou.

POSTER ČESTLIC

OFICIÁLNÍ PLAKÁT FESTIVALU

FOTKY ARCHIV GLADLY - Foto Milan

FOTKY KARLA KONĚTOPSKÉHO


 

 

 

home zpět nahoru

© 2010 GLADLY S.W. All rights reserved,  Graphics Design - Milan Procházka, Webmaster - Petr Braun