Interní diskuze kapely

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK

[1] 2 3 4 5...50

Gong
18.10.2019 15:59:55 - vložil Petr z Nera
Skoro bych řekl, že Vám - nám byl dopřán až skandálně malý čas, sakra. Devět písní je málo, ale byly fajn. Děkujeme.
Odpovědět
RE: Gong
23.10.2019 18:01:44 - vložil Milan
Milan
Ahoj Petře. No, taková byla domluva. Ale to nevadí, užili jsme si to. Doufám, že vy taky
Odpovědět
Valdecký háj
17.09.2019 23:11:15 - vložil Franta z Roztok
Kluci, byl jsem potřetí, ale pořád je to špička i s vaším skvělým zakončením! Už se těším na příští
Odpovědět
RE: Valdecký háj
25.09.2019 13:57:48 - vložil Milan
Milan
Moc děkujeme! :-)
Odpovědět
Píseň o řece
25.12.2018 13:49:35 - vložil Hana Opacká
Zas v rádiu ta vaše krásná dojemná písnička mě vzala za srdce.Ta má švih a výraz a po jejím poslechu dlouho doznívá dojetí..Přeji mnoho další inspirace..
Odpovědět
Dřevák
22.12.2018 12:38:15 - vložil Petr z Nera a kolektiv
Tak se nám zase sešel rok s rokem a nám se poštěstilo se s vámi vidět včera ve Dřeváku. A jako již tradičně - Dřevák nezklamal. Velmi děkujeme za skvělý večer a již teď se chystáme na akce příštího roku. Všechno nejlepší všem z kapely a celému klubu. Áť se vám daří.
Odpovědět
RE: Dřevák
24.12.2018 16:31:21 - vložil Milan
Milan
Petře děkujeme a jsem moc rád, že jste byli u toho. V novém roce AHOOJ :-)
Odpovědět
Slabce DUC 2018
18.08.2018 09:27:47 - vložil Stopa
Ahoj kapelo (pokud to někdo z Vás čte..) Bohužel musím potvrdit příspěvek Honzy z 06.04. - jedna jako druhá.., takové jedno jako druhé.. povídání do drnkání kytar bez jakékoli melodie.. Někdo napíše docela hezký text, ale zhudebnit.. Sory, ale myslím, že by jste se nad tím mohli zamyslet.. Nejhorší, že na těchto festivalech hraje dnes až druhá, možná třetí "liga".. - protože první už není.. Přesto přeju vše nejlepší.
Odpovědět
RE: Slabce DUC 2018
22.08.2018 17:38:33 - vložil Milan
Milan
Ahoj Stopo. Serióznost vašeho poměrně spontánního a konstruktivního příspěvku poněkud hanobí poznámka v závorce, takže s ní začnu a to bez vší ironie. Skutečně nejsme banda ignorantů, které nezajímá vlastní kniha návštěv. Ujišťuji vás, že nás zajímá každý názor, tedy i ten váš! Nikdy jsme se nesnažili přikládat našemu snažení větší význam, než ve skutečnosti má a ani naše tvorba si na nic nehraje. Jestli má toto snažení nějaký význam se dá exaktně zjistit dle mnoha ukazatelů: Řada vítězství v prestižních soutěžích jako je Talent Country rádia, dvakrát prvenství v Hudebním poháru Country rádia, množství vítězství v hudebních anketách doma na Kladně, dále pak 84x účast na 42 festivalech (což znamená často opakovaně), bezpočet samostatných koncertů, kvanta osobních mailů, ohlasů na FB a zápisů v této knize v 99% takových, jako je ten pod vaším, první CD ve velké edici vyprodané a dotištěné, ale především velký, ale opravdu velký počet fanoušků nejen doma, ale po celé republice. Je opravdu dojemné, když vidíme zpívat lidi naše fádní melodie ve všech krajích. Fanoušky nepočítáme na kusy, ale na kamarády, čehož je důkazem náš početný a věrný Fan klub. Jednu naši písničku hraje skupina Greenhorns a druhá je nejhranější na přání v CR. Pane Stopo, myslíme, že pro tohle všechno má význam takto pokračovat a nic neměnit. Pokud jste muzikant a člen nějaké kapely, rádi se inspirujeme pestrostí vašich písniček a pokud jste jen náročný posluchač a fajnšmekr, pak jistě víte, že takovým jsou určeny spíše žánrové hudební kluby, než letní festivaly. Ale i tam můžete kdykoliv odejít na klobásu, když se vám aktuální interpret nelíbí tak, jako to dělám já. A jestliže máte pocit, že klesá úroveň kultury všeobecně, pak je to na zápis do úplně jiné knihy. Ale tu dneska opravdu nikdo nečte.. Děkujeme za názor a srdečně zdravíme :-)
Odpovědět
RE: Slabce DUC 2018
23.08.2018 07:51:09 - vložil PM, osada Na Padesátém
..když tak listuji záložkou Texty, narážím jen na kombinaci jmen autorů Mareček Procházka. Každý dospělý člověk se podepisuje vždy stejně. Nevím pak, proč bychom neměli nacházet podobné prvky v některých písních. I když to ani zdaleka nevidím tak monotónně, jak to líčí Stopa. Podobnost mezi třeba Berounkou, Velkou cestou a Spacákem opravdu nevidím. Jen bych chtěl ještě podotknout, že jestli Stopo znáš třeba Hop Trop, tak u nich musíš poznat jejich písně okamžitě od prvních tónů. A vůbec si nejsem jist, jestli osobitost znamená nudu.
Odpovědět
Dojetí
01.07.2018 16:45:58 - vložil Hana Opacká
Vaše překrásná,hluboká píseň o Berounce a lásce k ní za hrob mě zasáhla srdce.Protože také chci,aby můj popel byl rozsypán v přírodě a byla jsem trempka,úplně mě z písně mrazilo,ale z důvodu hloubky textu a tónů kytar s podmanivě zpívanou krásou melodie a zpěvu,který zasahuje srdce.
Odpovědět
RE: Dojetí
09.07.2018 19:11:09 - vložil Milan
Milan
Krásná slova paní Hano.. Moc děkujeme
Odpovědět
Stará štace
20.05.2018 14:44:50 - vložil Petr z nera
Ahoj kluci. Je nám vždy potěšením posedět při vašich písničkách. Nejinak tomu bylo i včera v Libiši. Děkujeme, těšíme se na další. Ať se vám daří. Všechny zdraví Petr, Jana a celá naše partička.
Odpovědět
Jako dobrý ...
06.04.2018 19:22:04 - vložil Honza
Ale jak si tady pročítám nadšené ohlasy, tak si myslím, že je načase vám to už říct. Vašich písniček jsem slyšel hodně, ale můj dojem je, že slyším pořád jednu a tutéž. Podobná melodie, stejný rytmus hudby, stejný rytmus veršů. Už to rve uši natolik, že se nejsem schopný soustředit na text. Možná už je načase napsat něco jiného a vybřednout ze stereotypu a pokud toho nejste schopni, nechte si napsat od nějakého kamaráda, který není tím vašim stereotypem tak nasáklý. Hraje vám to dobře, ale jít na váš koncert, tak v půlce usnu.
Odpovědět
RE: Jako dobrý ...
10.04.2018 07:50:50 - vložil Petr z Nera
Možná nejsem ten nejkompetentnější k odpovědi, přesto to udělám: úplně jsem nepochopil význam Tvého příspěvku. Zmiňuješ nadšené ohlasy z příspěvků. Z toho tedy plyne, že jakýsi okruh příznivců Gladly mají. A mají je proto, že se jim možná líbí to, u čeho Ty usínáš. Pro Tebe nuda, pro jiné osobitost. Čekal jsi snad v Knize návštěv samou kritiku? To nedává smysl. Možná cítíš potřebu napsat Míšovi Leichtovi, že hraje moc bluegrassu, nebo Folk Team, že hraje moc folku. A že by měli asi zabrousit do jiných rytmů, aby Tě pobavili. Na to je jednoduchá rada. Vždycky je to Tvoje volba. Pokud usínáš, tak tam nechoď. Nikdo Tě přece nenutí. Buď zdráv.
Odpovědět
RE: RE: Jako dobrý ...
16.04.2018 11:20:09 - vložil Květa
Ona je kniha návštěv jenom o obdivném pochlebování? Na příspěvku nevidím nic urážlivého, aby musela následovat reakce, jako by vám někdo šlápl na kuří oko. Nárok na názor má každý i když s ním nemusím souhlasit. Doba jediného správného názoru je naštěstí pryč.
Odpovědět
RE: RE: RE: Jako dobrý ...
27.04.2018 13:07:49 - vložil Jiří Tůma
Květo, Petrovi vytýkáš, že reaguje, jak reaguje. Na druhou stranu zastáváš správně, že každý má nárok na svůj názor. Má ho tedy i Petr, že? A že Honza píše, jak se mu písničky Gladly S.W. nelíbí, že jsou stejné, že by na jejich koncertu usnul, je zase jeho názor. Jen mě udivuje, že člověk, kterému se tvorba Gladly S.W. nelíbí, pročítá jejich stránky tak pečlivě. Proč ne? Má na to právo. A že do této knihy píšou hlavně lidé, kterým se písničky Gladly S.W. líbí, je myslím logické. Jen na doplnění: kuří oka nemám!
Odpovědět
RE: RE: Jako dobrý ...
27.04.2018 12:15:34 - vložil Jiří Tůma
Petře, tohle podepisuji.
Odpovědět

[1] 2 3 4 5...50

 

 

 

home zpět nahoru

© 2010 GLADLY S.W. All rights reserved,  Graphics Design - Milan Procházka, Webmaster - Petr Braun