8. Festiválek ve mlejně
21.07.2015 02:06:21
Po sedmi festivalech v řadě, jsme měli dva víkendy zaslouženého volna a tím jsme unikli začátkem července hraní v tropických vedrech. Pokud jsme si mysleli, že už nás to nepotká, to jsme se tedy spletli nebo jak by řekl Peter Dvorský: "Tak jsme se zmýliilííí" Předpovědi na víkend, kdy jsme měli hrát na Valentově mlýně byly hrozivé - až 37 stupňů a ještě hrozily bouřky..

Valenťák


I samotný příjezd na Valenťák byl složitý, protože nebylo kde zaparkovat a to byl teprve začátek! Sluníčko do nás nelítostně pražilo, jelikož místa pod slunečníky byla obsazená. Ale člověk se ani nemusel koupat. K osvěžení stačil pouhý pohled na třpytící jez a krásnou scenérii Berounky a vše se pomalu začalo usazovat a chmury se vypařily.
Jak dokazují i fotky, všichni byli rozesmátí, nálada i atmosféra byla vynikající. Nechyběl ani místní vodník v tradičním podání Karl von Kubrta. Pochvalu zaslouží i personál za pípou, protože dlouhá fronta postupovala neskutečnou rychlostí!
Za mixážním pultem, resp. za tabletem (bože, za chvilku to budou ovládat z mobilu) stál Jarda Trejbal, což je záruka kvality. A to se také projevilo v praxi. Na pódiu jsme se cítili dobře, odehráli jsme trochu delší set, než je obvyklé a skvělé publikum si vytleskalo několik přídavků. Nakonec se sešel i náš skvělý Fanklub v docela hojném počtu a festival si užil s námi

Organizátorovi festivalu Ondrovi Dudasovi Dvořákovi upřímně blahopřejeme, že mu premiéra vyšla a věříme, že ho úspěch prvního ročníku povzbudil i do dalších. Rádi si tam zase zahrajeme.

OFICIÁLNÍ PLAKÁT FESTIVALU

FOTKY MIRKY DALTONKY KRČKOVÉ

FOTKY ARCHIV GLADLY - Foto Milan


 

 

 

home zpět nahoru

© 2010 GLADLY S.W. All rights reserved,  Graphics Design - Milan Procházka, Webmaster - Petr Braun