5. COUNTRY FONTÁNA 2015
21.07.2015 02:02:25
Country fontána 2010 byl vlastně náš první festival, který jsme otevírali po vítězství v Talentu Country rádia 2010. Vznikli jsme jen chvilku před tím a hned jsme se dostali do Velké Chuchle před několikatisícové publikum..

Fontána


Bylo tedy velkým a krásným překvapením, že jsme dostali další pozvání od Country rádia už po 5 letech. A také velkou poctou!

S počasím to bylo ovšem tentokrát horší. Když jsme vyjížděli z Kladna, byly na obloze zlověstné bouřkové mraky ba ani předpovědi moc optimismu nedodávaly.
Nicméně naše vystoupení ještě prošlo s drobným deštěm, ale v průběhu bloku skupiny Pekaringa a Nezmarů se strhla skutečná sodoma.
Před pódiem se vytvořila během chvíle hluboká laguna a aby šlo vůbec projít, museli do ní pořadatelé naskládat několik palet.

Náš početný Fanklub nenechal nic náhodě a Tumaj s Karlem organizovali ostatní od turniketů, až po místa uprostřed tribuny. Seděli všichni pohromadě a měli pódium jako na dlani
Začátek se trochu spozdil, zvukovky se nám malinko protáhly a tak jsme opět neodehráli celý playlist a nebyl nám umožněn ani přídavek, přestože diváci tleskali hodně dlouhou dobu.

Ale dojem z přestižního a zřejmě největšího festivalu Country u nás, jsme měli skvělý! Ještě jednou děkujeme publiku za úžasné přijetí.

POSTER COUNTRY FONTÁNY

LAVIČKY V PRAZE

ŽIDLE - POPRVÉ A NAPOSLED

FOTKY JIRKY FIŠERA

FOTKY JIRKY TUMAJE

FOTKY LUBOŠE JONÁŠE z Fontány 2010


 

 

 

home zpět nahoru

© 2010 GLADLY S.W. All rights reserved,  Graphics Design - Milan Procházka, Webmaster - Petr Braun