Country klub Dřevák |
|||
27.dubna | Kladno | 20:00 | K |
U Vodárny - Dobré struny a Gladly S.W. |
|||
20. května | Praha | 19:00 | K |
Orlické ozvěny - 33. ročník |
|||
15.června | Dobruška (RK) | 13:30 | F |
Koncert v garáži pro sever |
|||
15.června | Trutnov | 20:00 | K |
Hostinec U Rozvědčíka |
|||
5.července | Rozvědčík (Nezabudice RA) | 19:00 | K |
Holandský selský dům - Galerie "Na konci světa" |
|||
13.července | Veltrusy (obora) | 16:00 | K |
Pcherské hudební léto |
|||
26.července | Pchery (KL) | 19:00 | K |
Dobře utajená country - 27. ročník |
|||
10. srpna | Slabce (RA) | 18:00 | F |
Vodácké léto |
|||
17.srpna | Zbečno (RA) Camp Riviéra | 12:00 | F |
Mistrovství světa v rýžování zlata |
|||
23.srpna | Zlaté hory (okr. Jeseník) | 18:00 | F |
Valdecký háj - 13. ročník |
|||
14.září | Braškov - Valdek (KL) | 13:00 | F |
Jizerská nota - 43. ročník |
|||
28.září | Hejnice u Frýdlantu (LB) | 17:00 | F |
Vánoční koncert v divadle Gong |
|||
9. prosince | Praha, Sokolovská | 19:30 | K |
Restaurace Alfa - Plzeň |
|||
3.prosince | Plzeň | 19:00 | K |
Country bál ve Dřeváku |
|||
19.listopadu | Kladno | 20:00 | Z |
Zpívání pod Řípem |
|||
8.října | Mnetěš | 19:00 | F |
Country klub Dřevák |
|||
17.září | Kladno | 20:00 | K |
Valdecký háj - 6.ročník |
|||
10.září | Braškov - Valdek | 13:00 | F |
Festival na louce |
|||
3.září | Vinařice u Kladna - Tuháň | 15:30 | F |
Folková Ohře 2016 |
|||
28.srpna | Kynšperk nad Ohří | 14:00 | F |
Festival pro Rendu |
|||
27.srpna | Kladno - Zámecká zahrada | 18:00 | F |
Hornický skanzen Mayrau - Den veteránů |
|||
27.srpna | Vinařice u Kladna | 14:00 | K |
Chlumecký guláš - 28. ročník |
|||
20.srpna | Chlumec u Ústí nad Labem | 18:00 | F |
Dobře utajená country - 21. ročník |
|||
13.srpna | Slabce u Rakovníka | 21:00 | F |
Festiválek ve mlejně - 2. ročník |
|||
23.července | Valentův mlýn - Sýkořice | 17:00 | F |
Budovský veget - 7. ročník |
|||
25.června | Budov (Ústí nad labem) | 16:00 | F |
Hudební hospůdka U Bizona - hosté BG skupiny Blackout |
|||
24.června | Chomutov | 20:00 | K |
6. Festival Talentů Country rádia - Jazz Garden |
|||
18.června | Libiš u Neratovic | 18:00 | F |
Venkovní posezení Zahrádky |
|||
11.června | Doksy (u Kladna) | 20:00 | K |
Country a bluegrass nad Berounkou III. |
|||
28.května | Račice nad Berounkou | 18:00 | F |
Jazzový klub Kuklík |
|||
21.května | Kladno - Švermov | 20:00 | K |
Klubový večer - Berounka a vodáctví |
|||
4.května | Pivovar Beroun | 19:00 | K |
Čarodějnice |
|||
30.dubna | Braškov - Valdek | 19:00 | K |
Folková stodola Vládi Vlasáka |
|||
23.dubna | Ústí u Staré Paky | 19:00 | K |
Happening - Přehrada NE |
|||
16.dubna | Roztoky u Křivoklátu | 15:00 | F |
Koncert ve Dřeváku - host Blue Eyes, Ústí n/Labem |
|||
1.dubna | Kladno | 20:00 | K |
Country bál ve Dřeváku |
|||
11.března | Kladno | 20:00 | Z |
Klepání na vodáckou bránu - KD Mlejn |
|||
3.března | Praha - Stodůlky | 19:30 | K |
Country večer s Blue Eyes |
|||
25.února | Ústí nad Labem - Střekov | 19:30 | K |
Koncert ve Dřeváku |
|||
20.února | Kladno | 20:00 | K |
Klub P&P - Kolkovna |
|||
19.února | Bělá nad Radbuzou | 20:00 | K |
Premiérová projekce videoklipu |
|||
22.ledna | Kladno - U Meisnerů | 19:00 | K |
Soukromá oslava kapely ve Dřeváku |
|||
16.ledna | Kladno | 17:00 | P |
Žebětínské trampobraní - 8. ročník |
|||
9.ledna | Brno - Žebětín | 18:00 | F |